Katalog tianDe 2019/2020

Fucoidan TianDe

Fucoidan TianDe

Kosmetika s fucoidanem: léčivá síla oceánu!
„Živé“ vodní řasy střeží mládí a krásu Vaší pokožky
Průlom v moderní biotechnologii!

Řada Fucoidan neobsahuje parabeny a minerální oleje

řada Fucoidan TianDe:
- mobilizuje kmenové buňky, přispívá k regeneraci tkání
- zpomaluje procesy stárnutí, zvyšuje pružnost pokožky
- díky antioxidačním účinkům zajišťuje ochranu buněk
- stimuluje regenerační procesy v hloubkových vrstvách pokožky
- navrací pružnost a zdravou barvu obličeje

Fucoidan má opravdu jedinečné vlastnosti, které jsou nedocenitelné...

Je dokázáno, že fucoidan stimuluje produkci životně důležitých imunitních buněk, B-lymfocytů a makrofágů, které ničí potencionálně nebezpečné bakterie, viry a plísně.

Fucoidan dodává pokožce hladkou a matnou strukturu, snižuje riziko vzniku výrůstků na povrchu kůže i v podkožních vrstvách. Chrání ji před volnými radikály, zajišťuje silný lymfodrenážní účinek.

V moderní kosmetologii se používá množství látek, jejichž cílem je zachovat a prodloužit mladistvý vzhled naší pokožky. Jedna z nejmocnějších látek k nám přichází z hlubin oceánu.

Fucoidan je polysacharid, který je obsažen v hnědých řasách kombu (Laminaria japonica) a modzuku (Cladosiph onokamuranus tokida). Právě díky němu vodní řasy při odlivu neusychají a neumírají v důsledku působení slunce. Sliz, kterým jsou pokryty, je chrání před jakýmikoliv škodlivými vlivy prostředí.

Podivuhodné omlazující účinky fucoidanu byly objeveny náhodou. Po celá staletí přidávali Japonci mořské řasy do jídla, protože jsou opravdu chutné a zdraví prospěšné. Také ženy, které proplachovaly a zpracovávaly řasy, si všimly, že jejich ruce v průběhu času začaly být hebkými a jemnými, nehledě na věk a těžkou práci. Později se díky výzkumům zjistilo, že to je zásluha fucoidanu, který je ve velkém množství obsažen v hnědých řasách. Samotný fucoidan se skládá z molekul fukózy – unikátního sacharidu, který hraje klíčovou roli v buněčných procesech.

Podle mnohačetných vědeckých studií mobilizuje fucoidan kmenové buňky pokožky a přispívá k regeneraci tkání. Na základě výsledků experimentů bylo zjištěno, že se jedná o unikátní látku, která je schopna zabránit vzniku vrásek a navíc zmenšit hloubku těch, které se již objevily. Pokožka se stává daleko elastičtější a zvyšuje se její pružnost. Objeven byl také úžasný hydratační účinek fucoidanu. Ukázalo se, že v tomto ohledu předčí i kyselinu hyaluronovou, která byla považována téměř za všelék na všechny problémy spojené s pokožkou.

Při pravidelném používání produktů s fucoidanem se obličeji navrací krásná barva a zdravý ruměnec ve tváři.

Nová řada kosmetických přípravků Fucoidan od TianDe se postará o Vaši pokožku. Je obohacena o fukózu – molekulu fucoidanu – a pomůže navrátit svěžest a pružnost, které unavené pleti po dosažení věku 35 let tak chybí.

Pociťte na sobě sílu „živých“ mořských řas! V řadě kosmetických přípravků Fucoidan od TianDe je obsaženo několik látek, které zajišťují komplexní péči a hýčkají pleť. Těmito přípravky jsou čisticí pleťové mléko na oblast dekoltu, čisticí pleťová voda, revitalizační anti-aging krém na obličej, gelový oční krém proti vráskám, omlazující maska na obličej a oblast dekoltu, CC krém a balzám na rty.

Články

2019-10-02
tianDe - Jak hýčkat své nožky, aby byly nejen krásné ale především zdravé

Věděli jste, že u nás pedikúra nemá až tak velkou tradici?   O nohy bychom se měli starat po celý rok, protože jsou chloubou každé ž

2019-08-12
Talisman tianDe

Talisman od tianDe? Tento malý pytlíček ocení především maminky s dětmi, které potřebují mít v kabelce malou lékárničku pokaždé k d

2019-08-12
DENNÍ KRÉM SENZACE JE OPRAVDU SENZAČNÍ - Sensation tianDe

Denní krém na obličej Senzace od tianDe? Ano :) Každá žena, touží po tom vypadat senzačně.  Bez známek stárnutí a bez vrásek. Některé