Katalog tianDe 2019/2020

Jak získat slevu na TianDe?

Jak získat slevu na TianDe?

Hezký den,

chtěla bych Vám zde napsat podrobné informace o TianDe, a to - sleva TianDe - VIP karta TianDe - registrace TianDe - spolupráce TianDe.

Častým dotazem je - jak získám slevu TianDe? Jak se mohu registrovat? Jak moc je to složité? Stojí mě to něco? Níže budou odpovědi :) Pokud nějakou nenajdete - pište, volejte, Fejsbůůkujte do vzkazů :)

Jednak bych Vám chtěla poděkovat, že se zajímáte o naši úžasnou kosmeceutiku TianDe, kterou já osobně mám velmi ráda, a proti i pro tuto korporaci pracuji. TianDe je pro mě nejen výdělek, ale velká láska... A co je pro mě v životě důležité? Dělat to, co mě baví! A ještě lepší je mít práci, lásku a zábavu v jednom. Tohle opravdu nemůže říct každý. Mám pravdu?

... ale k věci :)

Snad úplně všichni máme nějakou zákaznickou kartičku do různých obchodů, kde nakupujeme (Tesco, Globus, Orsay, Dráčik, Penny a jiné...) a sbíráme bodíky nebo slevy a podobně. S tianDe je to podobné - tato kartička Vás nebude nic stát - budete mít slevu více, jak 30% na výrobky a sbíráte za nákupy body, které vyměníte buď za peníze nebo za výrobky navíc....

Co získáte?
- slevu více, jak 30% na Vaši kosmetiku
- nejsou zde žádné registrační ani obnovovací poplatky a už vůbec ne povinné nákupy (nikdo Vás nenutí objednávat, jak je známo v jiných  kosmetikách)
- můžete objednávat, jak se Vám zlíbí, nejsou žádné povinné objednávky
- můžete získat dárky za Vaše nákupy v podobě výrobků
- můžete získat i peníze zpět za Vaše objednávky

Každopádně, pokud chcete objednávat jako samospotřebitelka (pro sebe a rodinu), nakupujete výrobky se slevou více, jak o jednu třetinu :) Což je fakt znát.Jak získáte slevu TianDe - VIP kartu TianDe - registraci TianDe? .... říkejte tomu, jak uznáte za vhodné, každopádně je to možné několika způsoby:

1. vyplňte zde na webu náš formulář a my se Vám ozveme
2. volejte tel. 775966595 - "pokecáme" a zeptáte se, na co potřebujete
3. napište SMS tel. 775966595 - a my Vám zavoláme zpět
4. mrkněte k nám na Facebook - @tianDe.czech a písněte zprávu

Budeme potřebovat Vaše osobní údaje - jméno, příjmení, dat. narození, telefon, email a adresu. Údaje vyplním do registračního formuláře, kdy získáte své ID (identifikační číslo) a nastavíme na našem eshop TianDe slevu více, jak 30% oproti katalogovým cenám. Pecka, že? Jak jednoduché :) Tuto slevu můžete čerpat již od částky 700Kč Vaší první objednávky "nadosmrti" ....

Jakmile získáte svoje ID, můžete si objednat TianDe se slevou. Samozřejmě objednávat můžete kdy chcete, za kolik chcete a jak často chcete - objednávky jen pro svojí osobní potřebu, klidně i pro svoji rodinu - své známé atd.. Je jen na Vás, jak svoji slevu na TianDe využijete.

Když budete mít jakýkoliv dotaz, kam se obracet?
Samozřejmě na mě a můj tým - budeme Vám plně k dispozici. Jsme zde od toho, abychom Vám dokázali poradit, pomoct - prostě byli na blízku, když bude potřeba.

Pokud byste chtěli nejen nakupovat ale i spolupracovat s tianDe dále?
To také není problém. Jak jsem již psala, ID tianDe je možné využít jak pro osobní potřebu, tak i pro podnikání. Jste-li podnikaví a máte rádi nové věci - v tom případě budu nadšená a ráda Vám poradím, jak v TianDe vydělávat peníze. A že tato firma je k nám velice štědrá - to mi věřte.

Takže ... zjistili jste, že získat ID TianDe a slevu ve výši více, jak 30%, je naprostá "brnkačka" :) Takže pokud se Vám to opravdu líbí, neváhejte mi psát, volat, fejsbůůkovat... Budu se těšit i na Vaše dotazy - na každý z nich velmi ráda já nebo můj tým odpovíme.

Mějte moc krásný den

Jana Ďurčovová
Perlová ředitelka TianDe

tel. 775 966 595

Facebook:  Jana Ďurčovová

Facebook TianDe:  @tiande.czech


PS:  VŽDYŤ JÁ ZAPOMNĚLA NA DÁRKY od TianDe !!!!!!
Tak tady je máte :) Jak se Vám líbí?Sleva TianDe, registrace TianDe, TianDe katalog
Sleva TianDe, registrace TianDe, TianDe katalog
Sleva TianDe, registrace TianDe, TianDe katalog
Sleva TianDe, registrace TianDe, TianDe katalog


Články

2019-10-02
tianDe - Jak hýčkat své nožky, aby byly nejen krásné ale především zdravé

Věděli jste, že u nás pedikúra nemá až tak velkou tradici?   O nohy bychom se měli starat po celý rok, protože jsou chloubou každé ž

2019-08-12
Talisman tianDe

Talisman od tianDe? Tento malý pytlíček ocení především maminky s dětmi, které potřebují mít v kabelce malou lékárničku pokaždé k d

2019-08-12
DENNÍ KRÉM SENZACE JE OPRAVDU SENZAČNÍ - Sensation tianDe

Denní krém na obličej Senzace od tianDe? Ano :) Každá žena, touží po tom vypadat senzačně.  Bez známek stárnutí a bez vrásek. Některé