Katalog tianDe 2018

Jak získat slevu na TianDe?

Jak získat slevu na TianDe?

Hezký den,

chtěla bych Vám zde napsat podrobné informace o TianDe, a to - sleva TianDe - VIP karta TianDe - registrace TianDe - spolupráce TianDe.

Častým dotazem je - jak získám slevu TianDe? Jak se mohu registrovat? Jak moc je to složité? Stojí mě to něco? Níže budou odpovědi :) Pokud nějakou nenajdete - pište, volejte, Fejsbůůkujte do vzkazů :)

Jednak bych Vám chtěla poděkovat, že se zajímáte o naši úžasnou kosmeceutiku TianDe, kterou já osobně mám velmi ráda, a proti i pro tuto korporaci pracuji. TianDe je pro mě nejen výdělek, ale velká láska... A co je pro mě v životě důležité? Dělat to, co mě baví! A ještě lepší je mít práci, lásku a zábavu v jednom. Tohle opravdu nemůže říct každý. Mám pravdu?

... ale k věci :)

Snad úplně všichni máme nějakou zákaznickou kartičku do různých obchodů, kde nakupujeme (Tesco, Globus, Orsay, Dráčik, Penny a jiné...) a sbíráme bodíky nebo slevy a podobně. S tianDe je to podobné - tato kartička Vás nebude nic stát - budete mít slevu na výrobky a sbíráte "bodíky", které dokážeme proměnit na korunky....Jak získáte slevu TianDe - VIP kartu TianDe - registraci TianDe? .... říkejte tomu, jak uznáte za vhodné, každopádně je to možné několika způsoby:

1. vyplňte zde na webu náš formulář a my se Vám ozveme
2. volejte tel. 778 055 044 - "pokecáme" a zeptáte se, na co potřebujete
3. napište SMS tel. 778 055 044 - a my Vám zavoláme zpět
4. mrkněte k nám na Facebook - @tianDe.czech a písněte zprávu

Budeme potřebovat Vaše osobní údaje - jméno, příjmení, dat. narození, telefon, email a adresu. Údaje vyplním do registračního formuláře, kdy získáte své ID (identifikační číslo) a nastavíme na našem eshop TianDe slevu ve výši 35% oproti katalogovým cenám. Pecka, že? Jak jednoduché :)

Jakmile získáte svoje ID, můžete si objednat TianDe se slevou. Samozřejmě objednávat můžete kdy chcete, za kolik chcete a jak často chcete - objednávky jen pro svojí osobní potřebu, klidně i pro svoji rodinu - své známé atd.. Je jen na Vás, jak svoji slevu na TianDe využijete.

Když budete mít jakýkoliv dotaz, kam se obracet?
Samozřejmě na mě a můj tým - budeme Vám plně k dispozici. Jsme zde od toho, abychom Vám dokázali poradit, pomoct - prostě byli na blízku, když bude potřeba.

Pokud byste chtěli nejen nakupovat ale i spolupracovat s tianDe dále?
To také není problém. Jak jsem již psala, ID tianDe je možné využít jak pro osobní potřebu, tak i pro podnikání. Jste-li podnikaví a máte rádi nové věci - v tom případě budu nadšená a ráda Vám poradím, jak v TianDe vydělávat peníze. A že tato firma je k nám velice štědrá - to mi věřte.

Takže ... zjistili jste, že získat ID TianDe a slevu ve výši 35% je naprostá "brnkačka" :) Takže pokud se Vám to opravdu líbí, neváhejte mi psát, volat, fejsbůůkovat... Budu se těšit i na Vaše dotazy - na každý z nich velmi ráda já nebo můj tým odpovíme.

Mějte moc krásný den

Jana Ďurčovová
zlatá ředitelka TianDe

tel. 778 055 044     tel. 775 966 595

Facebook:  Jana Ďurčovová

Facebook TianDe:  @tiande.czech nebo plzeňská pobočka @plzen.TianDe


PS:  VŽDYŤ JÁ ZAPOMNĚLA NA DÁRKY od TianDe !!!!!!
Tak tady je máte :) Jak se Vám líbí?Sleva TianDe, registrace TianDe, TianDe katalog
Sleva TianDe, registrace TianDe, TianDe katalog
Sleva TianDe, registrace TianDe, TianDe katalog
Sleva TianDe, registrace TianDe, TianDe katalog


Články

2018-01-16
Aloe vera gel od TianDe

Přírodní gel Aloe Vera - malý a šikovný za super cenu!vysoká koncentrace aloe vera = 98,5%Doporučuji jej do domácí lékárničky, do kabelky,

2018-01-14
Intimní gel TianDe - jen intimgel?

Jemný gel pro intimní péči TianDe  Chtěla bych Vám představit náš intim gel TianDe, který my "tianĎačky" milujeme. Není to jen gel pro in

2018-01-06
Jak získat slevu na TianDe?

Hezký den,chtěla bych Vám zde napsat podrobné informace o TianDe, a to - sleva TianDe - VIP karta TianDe - registrace TianDe - spolupráce TianDe.