Katalog tianDe 2024

tianDe - Jak hýčkat své nožky, aby byly nejen krásné ale především zdravé

tianDe - Jak hýčkat své nožky, aby byly nejen krásné ale především zdravé

Věděli jste, že u nás pedikúra nemá až tak velkou tradici?

 

O nohy bychom se měli starat po celý rok, protože jsou chloubou každé ženy a také proto, že po celý den nesou váhu našeho těla a dostávají tak pořádně zabrat. Já osobně jsem na nohy strašný lajdák. Samozřejmě bych to ráda změnila, protože když potom přijde léto a doba, kdy se chodí bozky a nožky se ukazují, tak bych se hanbou propadla. Nechodím ani jsem v životě nebyla na pedikúře na rozdíl od mojí babičky, protože nesnáším, když se někdo cizí dotýká mých nohou. Zajímalo mě tedy, jak i přes to se o své nožky řádně a kvalitně postarat a co jim dopřát aniž bych musela opustit své domácí pohodlí.

 

TianDe nám nabízí spoustu produktů pro domácí pedikúru. Protože, co si budeme povídat, ne každý má čas a chuť chodit na pedikúru k odborníkům.
Co doporučuji používat od TianDe, pokud máte běžné, zdravé nožky bez větších problémů a obtíží?

 

PREVENCE

Základem správného ošetření nohou je PEELING.


Peeling
je odstranění zrohovatělé a odumřelé kůže (nejedná se však o struhadlo!). Odbornice přes pedikúru doporučuje používat jakýkoliv SPA peeling od TianDe (okurkový, olivový, citronový) a to alespoň jednou týdně. Peeling by měli používat hlavně ti lidé, kteří tráví většinu času na nohou a mají nohy celý den v uzavřené obuvi. Zde může dojít právě ke vzniku zapařenin, plísní a jiných problémů. Místo peelingu můžete použít také

Soli tianDe, a to ať už v tubě nebo v sáčcích.

Použití – Ať už peeling nebo soli vmasírujte na nohy, paty…Počkejte pět minut a až poté opláchněte.

Svým nožkám můžete také dopřát koupel v solích. Zvolit si můžete jakýkoliv tip soli, který zrovna máte doma a na který máte chuť. Důležité je však, že koupel nohou by měla trvat 15 až 20 minut. Koupel by neměla být v horké vodě. Voda by měla mít pro Vás příjemnou teplotu. Koupel můžete dělat každý den. Kdo má problémy se zápachem nohou doporučujeme přidat do koupele kapku Intim gelu s koloidním stříbrem od TianDe.

 

Gely a krémy tianDe - Základem jsou gely např. Slaviton. Rozhodně se nedoporučuje přes den používat krémy, protože mykózy a plísně mají rády teplo a vlhko. Krémy se doporučují používat přes noc.

 

UPOZORNĚNÍ: Pokud doma vlastníte kovové pilníky z drogerií a rády a pravidelně si doma odstraňujete pomocí těchto pilníků zrohovatělou kůži („rajbujete“) tak už to nikdy nepoužívejte. Zrohovatělou kůži, vždy odstraňujte jedním tahem a jedním směrem.

 

 

Ošetření nehtů při zarůstání, plísní, mykózách.

Při plísních a mykózách

Jak poznat nehet zasažený plísní?

a)     Nehet má jiné zabarvení

b)     Nehet se drolí se, štípe

c)     Když se nohy zpotí, cítíte zatuchlinu¨

 

Pokud se Vám jakýmkoliv způsobem nelíbí Váš nehet nebo odpovídá bodům nahoře. Doporučujeme udělat si

 

1. ROZTOK Z ALUNITU. Roztok by měl být opravdu silný a měli byste ho používat každý den. Použijte ho jako rozprašovač, kdy ho stříkejte na postižená a problematická místa. Stříkejte i do bot.

 

2. KOUPEL V SOLI – každý den. Můžete do toho přidat ocet. Po umytí a vysušení nohou, použijte buď papírový nebo skleněný pilník od TianDe a lehce alespoň 2x týdně zbrousíte horní vrstvu nehtu. Poté si vezměte kosmetické dřívko, které je zplacatělé a pomocí toho si vyškrábněte zbytky pod nehtem. Pak si vezměte roztok z alunitu na vatovou tyčinku a pěkně tím ošetřete celé okolí. A nakonec namažte a ošetřete gelem z Aloe Vera nebo Slavitonem. Je důležité, abyste vše nechali řádně a dostatečně zaschnout.

 

ZARŮSTÁNÍ NEHTŮ - Proč zarůstají nehty?

  • - může být způsobeno nošením nevhodné obuvi,
  • - pozůstatky péče našich rodičů (kdy maminky střihaly nehty na nohou dokulata)
  • - a jiné...

 

Jak na zarůstající nehet?

- je potřeba uvolnit místo i přes bolest

- uděláte si takzvanou „tamponáž“. Použijte vatu, kterou si dáte do pinzety. Vatu namočte do roztoku Alunitu, protože je potřeba vše pod nehtem vydesinfikovat a poté tu vatu vložte pod špičku nehtu. Dejte jí tam tolik, kolik se jí tam vejde a můžete ji tam mít klidně i měsíc.

 

Samozřejmě se tvoří zánět. Na záněty můžete použít náplasti od TianDe.

 

- promazávat krémy, gely zvláště ti, kteří trápí suché nohy, paty

- koupele v solích tianDe

 

 

Jak na kuří oka?

-        Kuří oko nevznikne jen tak (např. špatná obuv, nesprávná klenba nohy)

-        Je to zrohovatělá kůže

-        Bolí nás, i když třeba nechodíme a jsme v klidu

-        Koupel v bylinkách

-        masáž solí každý den. Masáž solí provádějte každý den.

 

autor článku: Míša Kuncová

 

 

Chcete-li nakupovat tianDe s více, jak 30% slevou, není nic snažšího :) Kontaktujte nás nebo mrkněte na stránku SLEVA TianDe.

Kontakt na nás v případě dotazů - www.tianDe.info
email: tianDe.info@centrum.cz
Facebook: Kosmetika tianDe - vše pro zdraví a krásu
Telefon: 775 966 595

Napište nebo zavolejte, rádi se Vám budeme věnovat :) Když písnete na Facebook, je to nejrychlejší cesta, jak se s námi spojit :)

Za tým tianDe info přeje pěkný den Jana :)

 

 

 Články

2020-07-29
Ekosféra Tiande - bezpečné praní - koule na praní tianDe

Otázka praní vznikla od okamžiku, kdy člověk vynalezl nit a ušil první kousky košile a kalhoty. A v ten okamžik vznikla otázka: Jakým způso

2019-10-02
tianDe - Jak hýčkat své nožky, aby byly nejen krásné ale především zdravé

Věděli jste, že u nás pedikúra nemá až tak velkou tradici?   O nohy bychom se měli starat po celý rok, protože jsou chloubou každé ž

2019-08-12
Talisman tianDe

Talisman od tianDe? Tento malý pytlíček ocení především maminky s dětmi, které potřebují mít v kabelce malou lékárničku pokaždé k d