Katalog tianDe 2021

Sleva TianDe

Hlavní výhody prodeje kosmetiky TianDe

1) kosmetiku TianDe máte pro vlastní potřebu za výhodnější ceny
.... sleva více, jak 30% pro osobní potřebu nebo můžete tianDe i prodávat. Je jen na Vás, jakým způsobem svoji slevu využijete. Při první objednávce aktivujete svoji slevu.


2) další spolupráce (lídr, manažer TianDe) - běžně dosažitelný výdělek od 15 tis. Kč měsíčně
.... tento výdělek Vám rozhodně náš tým ukáže ve svém vlastním online office TianDe
.... pokud budete chtít s námi spolupracovat na vyšších provizích, bude Vám k dispozici celý náš tým TianDe, abychom Vám pomohli

3) Vše je jen na Vás, jakým způsobem se na TianDe "chcete vrhnout"

4) každý má v TianDe k dispozici úžasný vzdělávací systém pomocí webinářů (videa na YouTube) – semináře po internetu – nemusíte nikam jezdit a učíte se vše o TianDe v pohodlí domova


Zákaznická kartička nebo přidělení ID (identifikačního čísla TianDe) je naprosto zdarma bez jakýchkoliv závazků či vstupních poplatků.... Můžete tedy začít bez jakýchkoliv nákladů.

Jakmile Vám vytvoříme ID TianDe, budete mít přístup do bezkonkurenční skupinky na Facebooku, kde se můžete dozvědět o výrobcích, přečíst si recenze nebo se naopak na cokoliv zeptat. A samozřejmě se o Vás postarám i já a můj tým, kdy budu učit vše, co budete chtít vědět či potřebovat.

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište ;)

MÁTE-LI ZÁJEM O SPOLUPRÁCI TianDe, vyplňte formulář zde na stránce a my Vám zavoláme nebo rovnou volejte a vše vyřešíme - tel. 775966595.


Hezký den ;)   za tým TianDe.info  

Jana Ďurčovová, Perlová ředitelka tianDe

Můj Facebook: Jana Ďurčovová

Kontakt TianDe:
tel. 775966595
email: TianDe.info
Facebook: Centrum TianDe.info


Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro účely provedení registrace. S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, i Nařízení (EU) 2016/679.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, informací o novinkách a dárkových programech.