Katalog tianDe 2024

TianDe pro nejmenší - dětská kosmetika tianDe

TianDe pro nejmenší - dětská kosmetika tianDe

S TianDe jsem se začala více seznamovat a kamarádit. Více jsem začala zkoušet, objednávat a poznávat. Proto mě jako maminku desetiměsíční holčičky samozřejmě začalo i zajímat, co všechno nabízí našim malým zázrakům o které se neustále staráme a byla jsem překvapená, že je toho tolik.Moje holčička úplně nejvíc na světě miluje koupání. Jen výjimečně se stane, že vynecháme koupání. A to je vždy celá nesvá. Stačí, když řeknu, jdeme „ cáchy cáchy“a ona už ví a usmívá se. Miluje vodu a večerní koupání je prostě rituál. Taky to Vaše děťátka tak mají?


Právě proto jsem ráda, že i TianDe myslí na naši drobotinu a na výrobky pro nejmenší klade velký důraz a to především na jejich složení.  TianDe kosmetika pro nejmenší je vyrobena, tak aby vyhovovala i té nejjemnější a nejcitlivější dětské pokožce. Její složení a nápaditý design si tak můžete vychutnat společně s Vaším miminkem.  

ŠAMPON – GEL NA TĚLO A VLASY BAMBY BAMBO

- jemná vůně  Sprchový gel pro děti tianDe Baby Bamboo

- krásně vytváří pěnu

- šetrně čistí vlay

- nezpůsobuje podráždění

- vlasy se po umytí nezacuchávají

- obsahuje heřmánek, (který zklidní dětskou pokožku, dodá vlasům hebkost, jemnost, sílu, a lesk)

- Neobsahuje sulfáty, barviva ani parabeny

- neštípe do očí

 

Zkušenosti zákaznic z facebookové skupiny

M. K. - U nás používáme neustále. Fakt hodně jemná vůně, dětem se líbí obal, mě zas obsah dávám jako pěnu a na tělo, na vlásky máme intim gel a šalvěj.

Lucka píše - Také máme a super ... teď jsem objednala již další jelikož děti chtějí jen ten .. voní opravdu slabě příjemně, a hlavně malý má atopický ekzem který mu vylejza jen přes zimu a teď je úplný klid od té doby co se koupe jen v tomto.Tiande myslí, ale i na zdravý chrup dětí. A pro ně má ve své nabídce zubní pastu s medvítkem. Nečekejte až přijde zoubková víla.   Zubní pasta prodental Junior

ZUBNÍ PASTA PRODENTAL Junior

- vhodná na první mléčné zoubky, ale i na stálý dětský zub

- zoubky vyčistí

- účinná proti vzniku zubního kazu

- neškodná v případě spolknutí

- neobsahuje paraben ani fluor

- má osvěžující jablečnou chuť  a příjemnou vůni

- šetrně a efektivně čistí sklovinu a ústní dutinu

- pomáhá proti zubnímu plaku


Zkušenosti zákaznic z facebookové skupiny

Andrea píše – že jejímu staršímu synovi se udělala v puse vyrážka. Sledovali po čem by to mohlo být a zjistili, že to bylo po běžné, dětské zubní pastě z drogerie. Proto vyzkoušeli pastu od TianDe a syn si ji oblíbil.

 

Maminka píše používám od 3 let mladšího syna úplně v pohodě :-) Naopak po pastě z drogerie určené pro věk 0+ se klukům osypávala pusina. Takže TianDe pasty už teď děti používají všechny - chodí i na ty moje dospělácké!

ZUBNÍ KARTÁČEK PRODENTAL JUNIOR

- tento zubní kartáček je určen pro děti od 6 let   Zubní kartáček prodental Junior tianDe

- má speciální ultra měkké štětinky díky kterým se dostane i do těch méně dostupných míst

- šetrně odstraňuje zubní povlak

- hlavice kartáčku lze samostatně vyndat a poté vyvařit, takže ji lze použít opakovaně

- speciální ergonomický tvar umožňuje pohodlé držení v ruce

- dlouhá životnost kartáčku

 

Zkušenosti z facebookové skupiny tianDe:

Rena píše - Tak jsme najeli i na zubní kartáčky... malá si vybrala modrý a už si ho vybalila, byť ten minulý ještě nebyl zrovna k vyhození... škoda,že jsem ji nenatočila -ty reakce... tak si čistí chvili a pak kartáček vyndá a prohlíží si ho a řiká: "to je teda úplně jiné" "to je, to je ...takové...dobrééé" :-D :-D tak fajn, spokojena. Pasty dokoupíme-až bude potřeba.

Monika - Taky mame.lepsi kartacky jsem nemela.jsou proste bomba.i na rovnatka se pouzivaji super


Jana
- Kartáček na zuby pro děti
Včera mě pobavila opět moje skvělá vnučka, milující Tiande. Moc si zakládá na tom, že ačkoli má 9 et, má vlastní samostatnou poličku v koupelně, kde má svoje pěstící poklady. Říká svojí mamince: Mami, víš, od té doby, co mi dala babička kartáček a pastu od Tiande, tak už to čištění vůbec nešidím a čistím si zuby přesně podle toho videa, co nám pouští u pana doktora (zubaře)....
Tak to mám opravdu velkou radost, že Tiande produkty inspirují i naše děti, které, jak věřím, budou nad svým zdravím přemýšlet ještě více, než my.
:-)A z toho mám velkou radost.

 


autor článku: Míša Kuncová

 


 

Kontakt na nás v případě dotazů - www.tianDe.info
email: tianDe.info@centrum.cz
Facebook: Kosmetika tianDe - vše pro zdraví a krásu
Telefon: 775 966 595

Napište nebo zavolejte, rádi se Vám budeme věnovat :) Když písnete na Facebook, je to nejrychlejší cesta, jak se s námi spojit :)

Za tým tianDe info přeje pěkný den Jana :)Články

2020-07-29
Ekosféra Tiande - bezpečné praní - koule na praní tianDe

Otázka praní vznikla od okamžiku, kdy člověk vynalezl nit a ušil první kousky košile a kalhoty. A v ten okamžik vznikla otázka: Jakým způso

2019-10-02
tianDe - Jak hýčkat své nožky, aby byly nejen krásné ale především zdravé

Věděli jste, že u nás pedikúra nemá až tak velkou tradici?   O nohy bychom se měli starat po celý rok, protože jsou chloubou každé ž

2019-08-12
Talisman tianDe

Talisman od tianDe? Tento malý pytlíček ocení především maminky s dětmi, které potřebují mít v kabelce malou lékárničku pokaždé k d